Κυριακή 23 Μαρτίου 2014

Πρώτοι, Νίκη (Α’ όμιλος) και Ερμής (Γ’) στις ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ (upd)

Νικώντας με 3-0 σετ την ΘΥΕΛΛΑ Φερών, εκτός έδρας, τόσο στις ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ, όσο και στις ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ η ΝΙΚΗ Αλεξανδρούπολης τερμάτισε στην 1η θέση του Α’ ομίλου του τοπικού πρωταθλήματος ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ & ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ αντίστοιχα της Ένωσης. Σημειώνεται ότι στις Κορασίδες, οι δύο ομάδες ισοβάθμησαν, με τη Νίκη όμως, να έχει καλύτερη διαφορά σετ, στους μεταξύ τους αγώνες. Ο Ερμής νίκησε εκτός έδρας με 0-3 τον Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ, στις ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ και ηττήθηκε με το ίδιο σκορ από την Καβάλα στις ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ.
Δείτε (σε ροή), τα συνοπτικά αποτελέσματα των αγώνων που διεξήχθησαν το τριήμερο Σαββάτου 22, Κυριακής 23 & Δευτέρας 24 Μαρτίου 2014 και τις Τελικές Βαθμολογίες, στα Πρωταθλήματα που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια για την αγωνιστική περίοδο 2013-14.