Πέμπτη, 19 Ιανουαρίου 2017

Τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου 21 & 22/1/2017

Είκοσι οχτώ (28) συναντήσεις περιλαμβάνει το… «πλούσιο» πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 21 και 22 Ιανουαρίου 2017 για το Πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής κατηγορίας καθώς για τα Τοπικά πρωταθλήματα  στους Εφήβους, τους Παίδες, τις Κορασίδες, τους Παμπαίδες και τις Παγκορασίδες που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια.
Ξεχωρίζουν στους ‘Άνδρες το εξ αναβολής ντέρμπι κορυφής στο Σουφλί και στις Γυναίκες, οι «έξοδοι» των πρωτοπόρων του Α’ ομίλου.
Δείτε παρακάτω, το πρόγραμμα όλων των αγώνων του διημέρου.

ΑΝΔΡΩΝ
Α' ΓΥΡΟΣ
  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
21 Ιαν 2017
19:00
Σουφλίου
Έβρος
-
Ερμογένης
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α
Β' ΓΥΡΟΣ
  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
21 Ιαν 2017
15:00
Ομονοίας
Άρτεμις
-
ΓΣ Δράμας
Σάββατο
21 Ιαν 2017
17:00
Αμυγδαλεώνα
Αμυγδαλεώνας
-
Γαία Δράμας
Σάββατο
21 Ιαν 2017
18:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης
-
ΑΟ Καβάλας
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β
Β' ΓΥΡΟΣ
  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
21 Ιαν 2017
19:00
Κομοτηνής
ΑΕ Κομοτηνής
-
Άθλος
Κυριακή
22 Ιαν 2017
17:00
Αλεξ/πολης
Φοίνικας
-
Έβρος
ΕΦΗΒΩΝ
Α' ΓΥΡΟΣ
  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
21 Ιαν 2017
12:00
Κομοτηνής
ΑΕ Κομοτηνής
-
ΑΟ Ορεστιάδας
ΠΑΙΔΩΝ Α
Β' ΓΥΡΟΣ
  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
22 Ιαν 2017
19:00
Κοιλάδας
ΑΟ Σερρών
-
ΑΟ Καβάλας
ΠΑΙΔΩΝ Γ
Β' ΓΥΡΟΣ
  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
21 Ιαν 2017
13:00
Αλεξ/πολης
Εθνικός-2
-
Άθλος
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
Β' ΓΥΡΟΣ
  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
22 Ιαν 2017
17:00
Ελευθερούπολης
ΑΟ Καβάλας-2
-
ΓΣ Δράμας
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
Β' ΓΥΡΟΣ
  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
22 Ιαν 2017
13:00
Θάσου
Ανδροσθένης
-
Ερμογένης Ξάνθης-2
Κυριακή
22 Ιαν 2017
16:00
Καβάλας
ΑΟ Καβάλας
-
ΑΟ Χρυσούπολης
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ
Β' ΓΥΡΟΣ
  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
22 Ιαν 2017
13:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης
-
Αμαζόνες
Κυριακή
22 Ιαν 2017
14:00
Μπαλτατζή
ΠΑΣ Θράκες
-
ΑΕ Κομοτηνής
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ
Β' ΓΥΡΟΣ
  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
22 Ιαν 2017
12:30
Αλεξ/πολης
Νίκη
-
Έβρος
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
Β' ΓΥΡΟΣ
  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
21 Ιαν 2017
11:00
Αλεξ/πολης
Εθνικός-2
-
Άθλος
Κυριακή
22 Ιαν 2017
12:00
Ορεστιάδας
ΑΟ Ορεστιάδας
-
Ερμογένης
Κυριακή
22 Ιαν 2017
17:00
Σουφλίου
Έβρος
-
Εθνικός
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
Β' ΓΥΡΟΣ
  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
22 Ιαν 2017
16:00
Κραχτιδη
Γαία Δράμας-2
-
Άρτεμις
Κυριακή
22 Ιαν 2017
18:00
Κραχτιδη
Γαία Δράμας
-
ΓΣ Δράμας-2
Κυριακή
22 Ιαν 2017
19.00
Ελευθερούπολης
ΑΟ Καβάλας-2
-
ΓΣ Δράμας
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
Β' ΓΥΡΟΣ
  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
22 Ιαν 2017
11:00
Θάσου
Ανδροσθένης
-
Ερμογένης Ξάνθης-2
Κυριακή
22 Ιαν 2017
14:00
Καβάλας
ΑΟ Καβάλας-3
-
ΑΟ Χρυσούπολης
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ
Β' ΓΥΡΟΣ
  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
22 Ιαν 2017
11:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης
-
Αμαζόνες
Κυριακή
22 Ιαν 2017
12:00
Μπαλτατζή
ΠΑΣ Θράκες
-
ΑΕ Κομοτηνής
Κυριακή
22 Ιαν 2017
15:00
Κομοτηνής
Ακαδημία
-
Ερμογένης-3
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ
Β' ΓΥΡΟΣ
  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
22 Ιαν 2017
11:00
Αλεξ/πολης
Νίκη
-
Έβρος
Κυριακή
22 Ιαν 2017
11:00
Ορεστιάδας
ΑΟ Ορεστιάδας
-
Φοίνικας