Τρίτη, 14 Νοεμβρίου 2017

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 18 & 19/11/2017

Με πάνω από 20 συναντήσεις συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο 18 & 19 Νοεμβρίου 2017 τα Πρωταθλήματα 2017-2018 που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια, για το Δ’ όμιλο της Β’ Εθνικής, στους Άνδρες και στις Γυναίκες (1ος & 2ος όμιλος), καθώς και για τα Πρωταθλήματα  Εφήβων, Παίδων, Κορασίδων & Παγκορασίδων.
Ξεχωρίζουν.
Οι «έξοδοι» των πρωτοπόρων Φοίνικα & Έβρου στον Ανατολικό όμιλο των Γυναικών, το μεγάλο ντέρμπι στους Εφήβους μεταξύ Έβρου και Εθνικού στο Σουφλί, ο αγώνας της Χρυσούπολης με τον Ανδροσθένη για τον Β’ όμιλο των Κορασίδων, το τοπικό ντέρμπι στον Δ’ όμιλο των Κορασίδων μεταξύ Αμαζόνων και Νίκη
Δείτε παρακάτω, το Πρόγραμμα όλων των αγώνων:

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΝΔΡΏΝ

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
19 Νοεμβρίου 2017
18:00
ΔΑΚ Ξάνθης
Ερμογένης
-
ΑΟ Καβάλας
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α'

3η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
19 Νοεμβρίου 2017
15:00
Κομοτηνής
ΑΕ Κομοτηνής
-
Φοίνικας
Κυριακή
19 Νοεμβρίου 2017
18:00
Ορεστιάδας
Άθλος
-
Έβρος
ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β'

3η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
18 Νοεμβρίου 2017
17:00
ΔΗΓΑ Δράμας
ΓΣ Δράμας
-
Αμυγδαλεώνας
ΕΦΗΒΩΝ

4η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
18 Νοεμβρίου 2017
19:00
Σουφλίου
 Έβρος
-
Εθνικός
ΠΑΙΔΩΝ Α'

3η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
19 Νοεμβρίου 2017
13:00
Ομονοίας
ΑΟ Σερρών
-
ΑΕ Κομοτηνής
ΠΑΙΔΩΝ Β'

3η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
19 Νοεμβρίου 2017
12:00
Αλεξ/πολης
Εθνικός
-
ΑΟ Ορεστιάδας
Κυριακή
19 Νοεμβρίου 2017
14:00
Παλιό Ορ/δας
Άθλος
-
Έβρος
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
19 Νοεμβρίου 2017
19:00
Ομονοίας
Άρτεμις
-
Γαία Δράμας
Κυριακή
19 Νοεμβρίου 2017
19:30
Αμυγδαλεώνα
Αμυγδαλεώνας
-
ΑΟ Καβάλας-2
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β'

3η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
19 Νοεμβρίου 2017
12:00
Μπαλτατζή
ΠΑΣ Θράκες
-
ΑΟ Καβάλας
Κυριακή
19 Νοεμβρίου 2017
13:00
Χρυσούπολης
ΑΟ Χρυσούπολης
-
Ανδροσθένης
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ'

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
18 Νοεμβρίου 2017
15:00
Καβάλας
Καβάλας-3
-
Ακαδημία
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ'

4η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
18 Νοεμβρίου 2017
16:00
Μαΐστρου Αλ/λης
Αμαζόνες
-
Νίκη
Σάββατο
18 Νοεμβρίου 2017
17:00
Σουφλίου
Έβρος
-
ΑΟ Ορεστιάδας
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α'

2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
19 Νοεμβρίου 2017
17:00
Ομονοίας
Άρτεμις
-
Γαία Δράμας
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β'

3η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Κυριακή
19 Νοεμβρίου 2017
11:00
Χρυσούπολης
ΑΟ Χρυσούπολης
-
Ανδροσθένης
Κυριακή
19 Νοεμβρίου 2017
14:00
Μπαλτατζή
ΠΑΣ Θράκες
-
ΑΟ Καβάλας
Π/ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ'

4η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
Σάββατο
18 Νοεμβρίου 2017
15:00
Σουφλίου
Έβρος
-
ΑΟ Ορεστιάδας
Κυριακή
19 Νοεμβρίου 2017
12:00
Παλιό Ορ/δας
Άθλος
-
Νέα Βύσσα
Κυριακή
19 Νοεμβρίου 2017
14:00
Μαΐστρου Αλ/λης
Αμαζόνες
-
Νίκη